Kosmetika Karel Hádek

Začátkem června jsem si objednala první produkty od věhlasného pana Karla Hádka, který se zaměřuje na léčebnou kosmetiku. Nejedná se tedy o žádnou přehnaně parfemovanou kosmetiku, na kterou jsme zvyklí z drogerek. Nabídka produktů je široká, myslím, že každý, kdo má nějaký problém s pletí, si vybere. 

Můj problém je červenající pleť s rozšířenými žilkami. Tuto kožní vadu mám geneticky danou, proto je těžké s tím nějak bojovat a už jsem se smířila s tím, že se s tímto problémem budu potýkat do konce života. Na obličeji se mi objevují popraskané červené žilky, které jde odstranit pouze laserem. Tvorbu těchto žilek vyvolává výrazný přechod teplot, proto mám zákaz chodit do sauny, solária a vystavovat svůj obličej přímému slunci bez krému s vysokou UV ochranou. Zajímalo by mě, kolik lidí postihuje tento problém, protože mi přijde, že v mém okolí není nikdo (kromě mých sester), na kom bych červené žilky viděla. 

Nabídka produktů, které by účinně bojovali s touto estetickou vadou, je minimální. Pouze lékárenské značky jako Eucerin a Vichy vyrábí přípravky na pleť s rozšířenými žilkami. Na internetu jsem ještě zahlídla krém od Ryoru, který je určený na mou pleť, ale v žádné drogerii jsem ho nezahlédla a z internetu si ho objednávat nechci, protože jeho cena se téměř vyrovná hodnotě poštovného. Co se týče toho Eucerinu, měla jsem možnost vyzkoušet jak denní, tak noční krém (vzorečky mi přišly s objednávkou od pana Karla Hádka). Denní krém má zelenou barvu, která neutralizuje červenou barvu a je tak vhodný pod makeup. Mně ale vytvářel na obličeji mapu a i na makeupu byly známky zelené barvy. O to víc mě potěšil noční krém, který je opravdu hutný a na noc mi přišel dokonalý. Jelikož ale jeho cena je 500 Kč za 50 ml, dosud jsem se nerozhoupala k tomu, abych si ho objednala. Ani ho možná už nebudu potřebovat, protože to, co mi přišlo od Pana Hádka, je naprosto bezkonkurenční a já jsem rozhodnutá, že si to budu kupovat, dokud to budou prodávat.

 krém

 Krém Althea jsem si objednala v menším balení 50 ml (prodávají i mnohem větší), abych se přesvědčila o kvalitě, o které se psalo v mnoha diskuzích na internetu. Dočetla jsem se, že se jedná o nejúčinnější přípravek na trhu v boji s rozšířenými žilkami. Zatím ostatní krémy slibují zamezení tvorby nových popraskaných žilek, tento krém po několikaměsíčním užívání by měl zmírnit viditelnost již viditelných žilek. Zatím ho testuji měsíc a půl a výsledky zatím moc nevidím, nicméně jsem se rozhodla panu Hádkovi důvěřovat budu poctivě rok používat tento krém, abych mohla objektivně posoudit jeho účinnost.

krém

Krém má vnitřní uzávěr, který zabrání vyschnutí při špatném dovření obalu. 

obsah krému

Krém je hutný, má mírně nazelenalou barvu, která po rozetření na obličejí není vidět. Balení ve mně evokuuje lékárenský výrobek, a možná proto jsem si krém Althea tak oblíbila. Co se týče aroma, tento krém voní po bylinách. Někomu tato vůně může přijít nepříjemná, ale mně nevadí. Když ho na sebe nanesu, necitím ho už po pěti minutách, ale můj přítel se mi směje, že smrdím jako kapradina nebo petržel. Každopádně i tato smradlavá vůně mi říká, že tento krém bude fungovat. 

 

 Nelenila jsem a objednala si ještě jeden výrobek ze stejné řady Althea. Zatímco krém je díky vodní bázi vhodný na léto, tento olej je jako stvořený na zimu. Občas ho aplikuji na tváře, když mám pocit, že mám hodně dehydratovanou pokožku. Aroma má výraznější než krém, nicméně už nevoní tolik po bylinkách. Vůni bych připrovnala k sirupu na kašel, vyloženě voní jako lék.

olejíček

Olej se aplikuje pomocí kapátka, které určitě také znáte z lékárenských produktů. Na stejném principu fungují i oleje Saloos, které se dají sehnat v drogerii. 

olejíčekolejíček 

Tady už oba dva fešáci pohromadě. Olejíček mě vyšel na 290 Kč a krém 330 Kč. Podívat se na ně můžete zde.

krém a olej

Na závěr fotografie mé levé tváře. Pleť je na ní po vyčištění, tedy bez makeupu. Jelikož se chystám ještě na konci léta na laser (na kterém jsem už v minulosti byla 3x), očekávám, že na jaře budu mít o 100% hezčí tvářičku. Foto samozřejmě pro srovnání dodám.

 

Navštivte také

Doména www.sedmikraska-os.cz

Pagerank: 0

S-rank:

Návštěvnost: Doposud 14859 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.sedmikraska-os.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář