Kosmetika Missha

Kosmetika Missha je známá především díky svým kvalitním luxusním výrobkům, které jsou od letošního roku k dostání i na našem trhu. V současné době existují 2 kamenné prodejny v České republice a to v Plzni a Brně. Do konce roku by se měla otevřít i 3. prodejna v Praze. Pokud nebydlíte v těchto velkých městech, nemusíte zoufat. Kosmetika je dostupná ženám ze všech koutů republiky díky eshopu, který se zprovoznil minulý měsíc. Mrknout na něj můžete zde

Musím se přiznat, že dlouhou dobu jsem přemýšlela nad nákupem nějakého luxusního zkrášlovadla od značky Skin79. V současné době se jedná o jednu z nejvíce propíraných značek. Její výrobky si můžete zakoupit na českých eshopech, ale počítejte s vysokou přirážkou. Nejvýhodnější je objednat si výrobek na nejznámějším aukčním portálu ebay. To vyžaduje základní znalost angličtiny. Ovšem podle mého názoru existuje tolik podrobných článků a návodů na českém internetu, který se zabývají nakupováním na ebay, že to podle mě zvládne opravdu každý. A když vás přecijenom něco překvapí, vezměte si na pomoc strejdu google. Ale teď zpět ke kosmetice. Protože jsem nováčkem v nakupování přes ebay, uvítala jsem nový český eshop Missha, který má kvalitou srovnatelné výrobky jako Skin79. 

Překvapilo mně, že se dokáže u nás korejská kosmetika sehnat tak jednoduše a navíc levně! Donedávna se dala tato kosmetika sehnat jen v zahraničí, protože u nás nebyla dostupná. Zároveň mě potěšilo nízké poštovné. Za 30 korun vám pošlou balíček a navíc při nákupu nad 500 korun dostanete poloviční balení BB creamu zdarma. Tomu říkám výhodná koupě!

Neváhala jsem a objednala jsem si rovnou 3 produkty: BB cream Missha Perfect Cover (odstín 21, 349 Kč), řasenku The Style Viewer 270 HD Mascara (157 Kč), poloviční BB cream M Signature Real Complete jako dárek k objednávce (odstín 23).

Protože jsem si nebyla jistá odstínem, rozhodla jsem se objednat poloviční BB cream v tmavším tónu, který se mi bude hodit do konce léta, když mám opálenou pokožku a světlejší BB cream v plném balení ve světlejším tónu, který užiji v zimě.

Balíček mi přišel hned druhý den a překvapil mě milým zpracováním a hlavně nádhernými obaly výrobků. Hned na první pohled je vidět, že se jedná skutečně o luxusní kosmetiku.

kosmetika

Balíček byl vyplněn zelenými polystyrenovými kousky.

Produkty mají luxusní zlatohnědé balení.

kosmetikakosmetika

A tady už v celé své parádě.

kosmetika

Produkty hodlám poctivě zkoušet. Během pár dní se můžete těšit na recenzi. Mějte fajn den. 

  

Navštivte také

Doména www.sedmikraska-os.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 14721 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.sedmikraska-os.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář